В центрі свята Коровай - понад 50 казкових героїв, та головним супергероєм для нас є Ваша дитина. Дитяче свято – це маленька казка та захопливі пригоди для кожної дитини. Казкові герої наяву.
ігри в тунеляхКожна дитина цілий рік чекає це свято – наша команда професіоналів зробить цей день незабутнім для маленького мрійника чи непосиди, цікавим для маленької чомучки і повчальним для найзатятішого бешкетника.
губка боб

Широкий вибір казкових героїв: Вінні Пух, Лунтік, Міла, Пупсінь, Бджолення («Пчеленок»), Метелик Міла, Панда Кунг-фу, МікіМаус, Kitty (Кітті дівчинка та хлопчик), пірати, ковбої, клоуни, індіанці, Супермен, Спайдермен, Трансформер, Губка Боб, Барбі, Мальвіна, Метелики, Феї, Супер Киця, Тигрик, собачка Плуто, Поросятко завітали у Тернопіль у центр свята КОРОВАЙ. Ми догодимо навіть найвибагливішому іменинник.ігри з парашутом

Багато цікавих випробувань, оригінальний інвентар, активні, цікаві і веселі казкові герої проведуть вас разом із дітьми у справжню країну мрії.

На кожному святі на діток чекає сюрприз… Про це ми розкажемо особисто, але тихенько, не розповідайте малюку, це ж сюрприз…

Вінні і спайдерменЛунтік і Міні

 

Будемо раді з вами працювати
Центр свята "КОРОВАЙ" м.Тернопіль
м. Тернопiль, пр. Ст. Бандери, 15, (центральний міський стадіон, 3 поверх)
моб.: +380982050014, (098) 344-74-77