Сценарій дитячого свята
 
Ви активна і творча матуся, досить часто бувате на дитячих днях народженнях і звичайні ігри з клоунами Вам просто набридли. Ми маємо чим здивувати Вашого малюка.

Ексклюзивно для Вашого свята ми придумаємо незвичайний сценарій, запросимо за лаштунки лялькового театру, проведемо незабутні майстер-класи, прикрасимо личка малят чарівними малюночками фей, клоунів, кошенят, тигринят. А фарби в нас найкращі і гіпоалергенні. Кожне свято для Нас є важливим і неординарним, ми не машина, що штампує стандартні свята. Ми хочемо, щоб кожне дитяче свято запамяталося надовго, щоб дітки не тілльки бігали і пригали а взяли для себе щось корисне. Наші ігри і розваги роблять діток добрішими вчать допомагати один одному і підтримувати у скрутну хвилину.
Лозунг центру свята Коровай: "Супергероєм на святі є Ваша дитина", так звичайн в нас понад 50 костюмів казкових героїв і буде ще більше, але ми хочемо, щоб в Тернополі було більше супергероїв, які допомогають друзям і матусям, більше принцес і фей, які роблять добро. І знаєте, не завжди дітки чують і розуміють Нас дорослих, але коли казковий персонаж, який завітав на свято покаже, що мрії здійснюються, що потрібно мріяти і допомагати іншим, що необхідно ділитися і бути добрішим, малята надовго збережуть це у своїх серцях. Саме для цього працюють герої центру свята Коровай, саме для наших малят ми придумуємо нові сценарії, шиємо нові костюми, приходимо у своїх чистих та охайних.