Пісочна анімація
Пісочна анімація стала відомою, завдяки телевізійному проекту "Україна має талант". Кожен із захопленням спостерігав, як переможниця проекту створювала мультфільми із піску. Зраз пісочна анімація є дуже популярним напрямком мистецтва і творчості. Тому, ми слідкуємо за усіма новинками і перші в Тернополі пропонуємо пісочну анімацію на дитячі свята.

Чому ми використовуємо пісочну анімацію для дітей? Всі дітки люблять малювати і люблять пісок, а малюночки піском гарно розвивають дрібну моторику, уяву, память. Всі ми розуміємо, що кожна дитина народжується унікальною і особливою. Але життя у суспільстві новітніх технологій має свої недоліки, дітки більшості цікавляться компютерними іграми, фільмами, інтернетом та соціальними мережами. І саме пісочна анімація допомагає діткам самовиразитися, поринути у світ казки, у світ малюнку, розвиватися і гратися одночасно.
Наш майстер з пісочної анімації створить разом із Вашим малюком неперевершені мультфільми і казки, допоможе позбавитися страхів та поринути у світ творчості
Дорослі також дуже люблять малювати, тому пропонуємо таку розвагу і на дорослі вечірки та свята.
Губка боб у Чікаго До дня Валентина Майстер-клас із пісочної анімації Малюнки піском

 

Наші пісочні історії:

Маленький принц. Разом із малятами вирушимо у мандрівку планетами. Кожен із дорослих зможе відути себе дитиною, а дітки подружаться із лисом і зустрінуться із змією.

Пісочна історія Маленький принц

Аліса в країні чудес. Відома усім з дитинства казочка оживе на пісочному планшеті. Діток заворожуватимуте битва Аліси  із корорлевою, дивне чаювання та перемога добра над злом.

Аліса в країні чудес Аліса в країні чудес Бій з королевою