Феї вінкс (Флора)
Чарівна фея на дитячому дні Народженні сподобається, як дуже маленькій, так і дорослій модниці, чарівні випробування, подорож поляною квітів зацікавить малечу будь-якого віку. Дітки поринуть у справжню казку разом із феями, Русалочкою чи  принцесою. 

Справжні випробування для справжнього дитячого свята допоможе створити спеціально розроблений реквізит.
Веї Вінкс прикрасять дитяче день народження маленької модниці. Центр свята Коровай організовує оригінальні дитячі свята в Тернполі. Ми не фабрика, що штампує стандартні дитячі дня Народження, ми можемо поєднати найулюбленіших героїв із різних мультфільмів.
Дитяче свято разом із нашими феями буде незабутнім і цікавим, адже тільки у нас є Блум, Флора, Стелла і Муза. Ми прагнемо, щоб дитячі мрії збувалися, тому кожного свята намагаємося подарувати діткам більше, ніж обіцяємо. Головним героєм на дитячому святі в нас є Ваша дитина і це основний рецепт успішного дитячого свята.
В програмі:
оригінальні ігри та розваги
розвиваючий інвентар
цікаве музичне оформлення свята
постановки лялькового театру
А головне, ми дбаємо про репутацію, тому на свято приходимо в охайних і чистих костюмах і з чистим і охайним інвентарем. Радість в дитячих очах, щирі посмішки, здійснення дитячих мрій, ось для чого Ми живемо і працюємо, тому щомісяця оновлюємо інвентар та костюми.