аквагрим

Наші аніматори - веселі та обдаровані казкові герої як із радістю проведуть разом із дітьми унікальні майстер-класи.

 
Квілінг — мистецтво виготовлення плоских або об'ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу .

Техніка квілінгу проста, доступна і є певною новинкою в дитячій творчості. Дітки, яким ми проводимо дитячі свята та майстеркласи надзвичайно люблять пробувати щось нове. Шквал емоцій і бурю задоволення викликають листівки із тваринками, які діти виготовляють самостійно. Дуже важливим є те, що квілінг розвиває увагу, уяву та дрібну моторику, а матеріали для нього не є надто дорогими. В дитячій памяті закарбується назавжди, те як її улюблений казковий герой показував і навчав як виготовляти чудові листівки чи прикраси у техніці квілінг.

 квілінг

Малюнки пальчиковими фарбами

Світ малюнку - це світ вашого малюка, дитина вчится розрізняти, змішувати кольори, розвивається дрібна моторика, малюк розвиває тактильні відчуття. Дуже веселе заняття для дітей будь-якого віку.
малюнки пальчиковими фарбами

Фелтінг


Валяння вовни - це особлива техніка рукоділля, в процесі якої з вовни для валяння створюється малюнок на тканині, об'ємні іграшки, панно, декоративні елементи, предмети одягу або аксесуари . Тільки натуральну шерсть можна валяти.
фелтінг
Вироби з полімерної глини
Ліплення з полімерної глини - чудове заняття для дітей. Вироби виходять яскравими, оргінальними, простір для дитячої творчості практично безмежний. А якщо ще й дорослі приєднаються, то це стане захоплюючим сімейним хобі!

Старші діти, опанувавши навичками роботи з полімерною глиною, із задоволенням роблять з неї прикраси, брюлки для ключів, різноманітні "фенечки" та інші вироби.
 полімерна глина
Скрапбукінг
скрапбукінг
 Аквагрим
аквагрим
Аквагрим - весселі малюночки на дитячих личках, ручках, ножках і навіть животиках. Ми використовуємо тільки найкращі фарби на водній основі, що є безпечними та гіпоалергенними. Найкращий подарунок на дитчячий день народження - це аквагрим для всіх діток. З такими яскравими малятами і день Народження, і фотографії, і спогади будуть яскарвими
Твістинг
твістинг
Створення фігур і скульптур зі спеціальних куль для моделювання та інших куль різної форми називається Твістінг.
Твістінг - це єдиний вид мистецтва, де людина вчиться працювати з повітрям.
Моделювання з повітряних куль знаходить застосування на будь-якому святі: оформити зал, зробити костюми. Фігурки з повітряних куль перетворюють стандартне оформлення кулями в яскраві, веселі декорації.
Слід зазначити, що Твістінг (у перекладі з англ. «Скручування») - це веселе заняття, розвиваюче творчі та інтелектуальні здібності дітей, їх уяву, конструктивне мислення, дрібну моторику рук. Ну і звичайно ж це просто весело і цікаво.
Кожен окремо взятий вид моделювання повітряних куль має свої переваги. Одні Твістери (майстри, які займаються твістінгом) досягли великих результатів у скручуванні фігурок тварин з однієї кульки, інші розвинули високий рівень моделювання скульптур, використовуючи більшу кількість повітряних куль.