Дванадцятого жовтня хлопчик Сашко святкував свій перший серйозний ювілей 10 років (хоча мені 28 я все ще добре памятаю як святкувала своїх 10, але найбільше згадується як очікувала свята і позитивних емоцій). Сашко дуже милий, розумний кмітливий хлопчик, у нього багато друзів, більшість із яких хлопчики. А живе Сашко у незвичайній і мальовничій і дуже чарівній казковій місцині Борщівського району.

Борщів

Ось ми вже вирушили у мандрівку, за вікном яскраві осінні барви наповнювали серце любовю і бажанням зробити для діток щось особливе і незабунє. Чудові замки і долина Дністра наскільки милували своїми барвами, що мимоволі наспівувала мотиви знайомої з дитнства пісеньки: Я назвав тебе Дністрянко іменем ріки..."

І ось Фея Дінь-Дінь, Губка Боб, Черепашка Ніндзя і Панда Кунг-Фу приїхали до іменинника. Дітки зустріли нас тепло і щиро, із великим задоволенням проходили усі випробування завданя і щиро веселилися. Особливо сподобалися гігантські мильні бульбашки, оригінальні футбольні завдання та яскравий аквагрим.

Казкові герої отримали масу позитивних емоцій і радісні повернулися додому. Разом із собою ми привезли частину Дністровського раю, той вогонь що ми побачили в очах діток ту любов, якою з нами поділилися  і готові ділитися нею з іншими...

Губка Боб   

Мильні бульки